Co nám šeptá les?

Online 05. září 2022 06:45 - 12:00
Co nám šeptá les?

Literární soutěž, která vznikla v návaznosti na iniciativu Týden pro klima a bude probíhat po celé září!

Je psaní tvou radostí? Pak máš jedinečnou možnost zapojit se do literární soutěže Co nám šeptá les…

Les vypráví příběhy. V průběhu věků se (nejen) naše lesy mění a klimatické změny na ně mají bezesporu také vliv. A nás by zajímalo, co by mohl takový les lidem našeptávat, kdyby jednou promluvil. Co ho trápí? Co viděl, co zažil?Les mnohé vidí a mnohé zažil. Něco ho trápí a něco mu dělá radost. Napiš nám o tom! Co nám chce pošeptat? S čím se svěřit? Co ho trápí? Co mu dělá radost? Co všechno viděl a zažil?

Vaší fantazii se meze nekladou. A my se těšíme na všechny lesní příběhy, povídky,...Nejlepší texty vybere porota a výsledky vyhlásíme ve čtvrtek 20.10.2022. Kategorie:

  • ŽÁCI A STUDENTI: soutěž je určena žákům a studentům základních a středních škol ve věku od 12 let do 20 let
  • DOSPĚLÍ: kategorie určena pro všechny, kteří mají rádi les

Pravidla soutěže:

  • napište příběh o lese nebo lesní vyprávění o rozsahu 3600 znaků (dvě A4).
  • uzávěrka soutěže je v neděli 2.10.2022.
  • příspěvky zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ve formátu .doc nebo .docx
  • připište celé své jméno, datum narození, město a školu, kterou navštěvujete
  • jako předmět uveďte: CO NÁM ŠEPTÁ LES

Pro více informací nás navštivte stránky Knihovny Třinec nebo nás kontaktujte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / +420 558 999 132.

Zasláním příspěvku do soutěže dáváte organizátorům souhlas s jeho zveřejněním na vybraných webových stránkách a v tisku. Soutěž pořádá Knihovna Třinec v rámci Týdne pro klima.

pondělí 05. září 2022

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Ostatní

05. září, 06:45

30. září, 12:00

Online

Přidat do kalendáře 05-09-2022 04:45 30-09-2022 10:00 Europe/Prague Co nám šeptá les? Literární soutěž, která vznikla v návaznosti na iniciativu Týden pro klima a bude probíhat celé září! Je psaní tvou radostí? Pak máš jedinečnou možnost zapojit se do naší soutěže Co nám šeptá les? -
Climate of Change
Klimatická koalice
Zelený kruh
DEAR
EU

Login