Klimapiknik na zelené střeše

Ostrava IQ Ostrava - Tieto Tower 14. září 2022 15:00 - 17:00
Klimapiknik na zelené střeše

 

Pojďte si s námi užít příjemné odpoledne na zelené střeše v centru Ostravy s jedinečným výhledem! A pobavit se o tom, co Vás v souvislosti s klimatickou změnou pálí!  

Zveme vás na pohodové setkání na nedávno vybudované zelené střeše v centru Ostravy, kde se společně můžeme pobavit nejen o možných řešeních klimatické změny, ale i o všem co vás v souvislosti s tímto tématem zajímá. 

O čem se budeme bavit?  

Jak už místo setkání napovídá, naše diskuze se bude točit hlavně okolo adaptačních opatření a zelených střech. Společně se podíváme na veřejný prostor trochu jinýma očima a pobavíme se o možných řešeních dopadů klimatické změny. 

Tématům se však meze nekladou, takže můžeme probrat cokoliv, co vás ohledně klimatické změny, opatření a dalších souvisejících věcí zajímá. 

Nebude chybět menší občerstvení. Zároveň sami můžete přinést něco dobrého na zub, ať už to bude ovoce z vaší zahrádky, koláčky nebo malé jednohubky. 

Vzhledem k tomu, že střecha není běžně přístupná veřejnosti, je nutné se na akci registrovat na tomto odkazu:  https://forms.gle/qb89xTs6bLYaLgXc9

Kapacita je omezena na 20 osob, doporučený věk 15+ 

Upozornění: Akce se uskuteční pouze za příznivého počasí. V případě zrušení akce budou registrovaní účastníci upozorněni e-mailem v dopoledních hodinách v den konání akce.

středa 14. září 2022

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Workshop

15:00

17:00

IQ Ostrava - Tieto Tower

28. října 3346/91, Ostrava - Moravská Ostrava, Česko Ostrava

Přidat do kalendáře 14-09-2022 13:00 14-09-2022 15:00 Europe/Prague Klimapiknik na zelené střeše Pojďte si s námi užít příjemné odpoledne na zelené střeše v centru Ostravy s jedinečným výhledem! A pobavit se o tom, co Vás v souvislosti s klimatickou změnou pálí! IQ Ostrava - Tieto Tower
Climate of Change
Klimatická koalice
Zelený kruh
DEAR
EU

Login