Květinový a knižní swap

Třinec Knihovna Třinec 12. září 2022 15:00 - 18:00
Květinový a knižní swap

Dobrá kniha a pokoj plný květin.

Dvě věci, které se krásně doplňují.

Jenže.

Buď nám něco z toho schází nebo přebývá.

A protože jsme knihovna a v Mklubu máme rádi oboje, v rámci Týdne pro klima jsme se rozhodli uspořádat swap. Knižní a zároveň zelený!

Máte doma až příliš rostlinek, se kterými si nevíte rady, ale nechcete je vyhodit? Koupili jste si rostlinku, které se u vás doma nedaří a rádi byste ji poslali dál? Nebo naopak sháníte něco nového?

Puká vám srdce při pohledu na knihu, na kterou se jen práší, ale vy ji nechcete jen tak vyhodit do popelnice? Víte, že by udělala radost ještě někomu dalšímu? Nebo patříte k těm zvídaným, kteří se nezaleknou neznámého a přijdou k nám tyto poklady teprve objevit?

Ať už kniha nebo rostlina, dárce nebo hledač, swap je událostí, kterou nesmíte minout! Přijďte, vyměňujte, darujte, jak je libo!

Pro více informací sledujte stránky Mklubu nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Celá akce probíhá v rámci iniciativy Týden pro klima a je pro všechny swapující a návštěvníky zdarma.

pondělí 12. září 2022

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Swap

15:00

18:00

Knihovna Třinec

Lidická 541, Třinec - Lyžbice, Česko Třinec

Přidat do kalendáře 12-09-2022 13:00 12-09-2022 16:00 Europe/Prague Květinový a knižní swap Ať už kniha nebo rostlina, dárce nebo hledač, květinový a knižní swap je událostí, kterou nesmíte minout! Přijďte, vyměňujte, darujte, jak je libo! Knihovna Třinec
Climate of Change
Klimatická koalice
Zelený kruh
DEAR
EU

Login