Rethink Architecture - Zažij udržitelnost

Praha Palata - Domov pro zrakově postižené 14. září 2022 15:00 - 21:00
Rethink Architecture - Zažij udržitelnost

Co všechno se dá udělat s veřejným prostorem, aby byl příjemnější pro jeho uživatele a zároveň nezatěžoval klima města? Jak se dají skloubit představy architektů, krajinářů, ale i sociologů a ekonomů? Jak vlastně začít navrhovat udržitelně?

 

Interaktivní mezioborový workshop pro 50 účastníků a účastnic z oborů architektury, krajinářské architektury, stavařiny, sociálních oborů, managementu, marketingu, designu, umění a dalších oborů. Studenti i odborníci. Během 5 dnů 10 týmů vytvoří návrhy, jak vylepšit zahradu domova pro zrakově postižené Palata na Smíchově a jak do ní přilákat na procházky veřejnost. Prvky z nejlepších návrhů budou hned realizovány. Účastníci se naučí spolupracovat s obory, se kterými by se jinak nepotkali, a nastartují tak mezioborovou spolupráci, vedoucí k udržitelné budoucnosti.

 

V rámci úvodního dne proběhne v CAMPu také přednáška Rethink Architecture: SPOLUPRÁCE, která to celé odstartuje.

 

Na účastníky čeká bohatý program přednášek o udržitelném navrhování, komunikační cvičení, participace s uživateli prostoru, večerní inspirativní procházka udržitelnou realizací a rozmluvy s odborníky u večerního piva.

 

středa 14. září 2022

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Workshop

14. září, 15:00

18. září, 21:00

Palata - Domov pro zrakově postižené

Na Hřebenkách 737/5, Praha 5 - Smíchov, Česko Praha

Přidat do kalendáře 14-09-2022 13:00 18-09-2022 19:00 Europe/Prague Rethink Architecture - Zažij udržitelnost Interaktivní mezioborový workshop, na kterém během 5 dnů účastníci vytvoří návrhy, jak vylepšit zahradu domova pro zrakově postižené Palata na Smíchově a jak do ní přilákat na procházky veřejnost. Palata - Domov pro zrakově postižené
Climate of Change
Klimatická koalice
Zelený kruh
DEAR
EU

Login