Sledujte filmy s environmentální tematikou zdarma na Jednom světě online

Online 12. září 2022 00:00 - 23:45
Sledujte filmy s environmentální tematikou zdarma na Jednom světě online

Festival Jeden svět si jako jeden ze svých cílů stanovil udržitelnost organizace festivalu a zpřístupňování důležitých environmentálních témat veřejnosti. I proto jsme se rozhodli v rámci akce Týden pro KLIMA zpřístupnit 3 vybrané dokumenty na platformě Jeden svět online zcela zdarma. Divačky a diváci zde najdou dokumentární snímky, které na téma životního prostředí a ekologie nahlížejí z mnoha úhlů. Doporučujeme například nový snímek Incendios o ničivých požárech v Bolívii, Čas lesů o klesající diverzifikaci lesů, film o produkci a distribuci potravin 10 miliard - co máte na talíři, nebo například dokument o komunitě žijící v subarktické Kanadě, která na vlastní kůži denně zažívá, jak těžké může být obstarat nejzákladnější zemědělské produkty.

 A jak filmy sledovat? Stačí jít na www.jedensvetonline.cz, přihlásit se/nebo registrovat, vybrat si film, kliknout na "využít voucher" a zadat kód proklima. Poté se vám otevře databáze všech filmů, z kterých si 3 můžete pustit zdarma.

pondělí 12. září 2022

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Film

12. září, 00:00

18. září, 23:45

Online

Přidat do kalendáře 11-09-2022 22:00 18-09-2022 21:45 Europe/Prague Sledujte filmy s environmentální tematikou zdarma na Jednom světě online Festival Jeden svět na platformě Jeden svět online zpřístupňuje v rámci Týdne pro Klima 3 snímky o životním prostředí, které si divačky a diváci mohou s kódem proklima přehrát zdarma. -
Climate of Change
Klimatická koalice
Zelený kruh
DEAR
EU

Login