Social-Green TALKS #2

Ostrava Před Fórem Nová Karolina 17. září 2022 13:30 - 17:00
Social-Green TALKS #2

Zelená transformace musí být sociálně spravedlivá. V Moravskoslezském kraji se to však mnohdy neděje, a peníze z fondů EU putují na různé diskutabilní projekty. Navíc není lidem dáván dostatečný prostor, aby se na této transformaci podíleli - obzvláště pak mladým lidem, kteří jsou znevýhodněni tím, že se narodili v uhelném regionu. My nechceme, aby mladé ženy a mladí muži tuto situaci řešili odchodem za lepší budoucností jinde. My chceme, aby byli součástí sociálně spravedlivé transformace a lepší budoucnosti zde!

Proto rozbalíme v Ostravě odpoledne 16. září (pátek) u podchodu pod zastávkou Fórum, OC (vedle Louky pro psy, ulice U Studia), a 17. září (sobota) u Fóra Nová Karolina (na ulici Jantarová) petiční stánek, u nějž budeme diskutovat s mladými lidmi o změnách klimatu a způsoby, jakými jim jde zabránit. Zároveň vám zde umožníme podepsat petici, aby vláda České republiky začala při hledání východisek z klimatické krize brát ohledy na názory právě těchto mladých žen a mužů, na něž (ne)řešení změn životního prostředí dopadne nejtvrději.

Přijďte se i vy zapojit do našich Social-Green TALKS a říct nám svůj názor na změny klimatu a způsoby jeho řešení. Rádi si s vámi všemi popovídáme!

sobota 17. září 2022

Typ akce:

Začátek:

Konec:

Místo konání:

Workshop

13:30

17:00

Před Fórem Nová Karolina

Ulice Jantarová, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko Ostrava

Přidat do kalendáře 17-09-2022 11:30 17-09-2022 15:00 Europe/Prague Social-Green TALKS #2 Debata s mladými lidmi u stánku Mladých Soc-Dem a Mladých zelených o sociálně spravedlivé transformaci + petice na podporu jejich názorů. Před Fórem Nová Karolina
Climate of Change
Klimatická koalice
Zelený kruh
DEAR
EU

Login