Hnutí Brontosaurus

Hnutí Brontosaurus

Hnutí Brontosaurus je nezisková organizace, která se zaměřuje na ochranu životního prostředí a volnočasové aktivity převážně pro děti a mladé lidi. Propojujeme dobrovolnickou práci pro přírodu a památky, smysluplnou zábavu a vzdělávání s důrazem na bezprostřední kontakt s přírodou, rozvoj osobnosti a aktivní zapojení jednotlivce.

Webové stránky Facebook
Akce od Hnutí Brontosaurus :
čtvrtek
15.
září 2022
17:00
Pražské budky
Ostatní Praha Park Cibulka

Pražské budky

Po Praze visí spousta budek, které je třeba vyčistit, aby se na jaře mohla ptáčata narodit do čistých hnízd. Vydej se s námi parku Cibulka vyčistit budky i svoji mysl smysluplnou prací!

sobota
10.
září 2022
16:00
Krajina kolem nás a klima − exkurze a dobrovolnická akce
Komentovaná vycházka Neratov Neratov

Krajina kolem nás a klima − exkurze a dobrovolnická akce

Pod vedením přírodovědců ze spolku Pestré Polabí si ukážeme možnosti adaptace krajiny na klimatickou změnu na různých stanovištích v obci Neratov.

úterý
13.
září 2022
16:30
Swap
Swap Brno Hnutí Brontosaurus

Swap

Přines, vyměň, odnes! Přijď na SWAP oblečení a knih na Dobrovolnické centrum Hnutí Brontosaurus v rámci Týdne pro klima. Neváhej si přijít zaswapovat, můžeš přinést oblečení nebo knihy.

pondělí
12.
září 2022
17:00
Budky pro Brno
Komentovaná vycházka Brno Park Špilberk

Budky pro Brno

Budky? Ptačí budky! Tyhle nenápadné úkryty jsou ptákům alternativou dutinám starých stromů, které ve městech chybí. Přidej se i ty do jejich údržby, nauč se něco nového a provětrej si s námi hlavu.

Climate of Change
Klimatická koalice
Zelený kruh
DEAR
EU

Login